WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Nie zmarnuj szansy na darmową edukację !

Życzymy owocnej nauki w dobrym nastroju !

Jeżeli planujesz nieustanny rozwój kariery zawodowej, bierzesz pod uwagę nie tylko zdobywanie doświadczeń, ale i poszerzanie kompetencji w ramach szkoleń. Kursy w ofercie Kar-Group odzwierciedlają, w jak wielu branżach niezbędne okazuje się doszkolenie lub poznawanie pewnych zagadnień od zera. Nie tylko ambicja nakazuje zdobywać kolejne umiejętności; wymusza to niejako charakter dzisiejszego rynku pracy.

Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych darmowych szkoleń. To fakt – udział w kursie nie kosztuje ani złotówki! Wystarczy podać e-mail, by otrzymać dostęp do platformy e-learningowej. Jedyny koszt ponosisz w przypadku, jeśli interesują Cię te same szkolenia, ale z możliwością podejścia do egzaminu i otrzymaniem certyfikatu ukończenia. Ale skoro zależy Ci tylko na poszerzeniu wiedzy, nie musisz zaglądać do portfela. To wiedza dla każdego!

Sprawdź darmowe szkolenia Kar-Group!

 

Kursy i poradniki

1. Kurs administracja publiczna i samorządowa
2. Jak i gdzie pozyskać Klienta ?
3. Kurs Marketing i Reklama
4. Jak być dobrym rodzicem ? Poradnik + TEST
5. Poradnik dietetyczny
6. Psychologia psa
7. Jak schudnąć – poradnik video

Szkolenia sportowe i trenerskie

1. Kurs Trener Personalny
2. Kurs Instruktor Biegania

Jak się zapisać ?

1. kliknij na wybrane szkolenie i pozostaw mail pod który wyślemy kurs (dostęp w ciągu 2 minut).
2. dostaniesz dostęp do platformy e-learningowej w ciągu 2 minut uczestniczysz w szkoleniu.

Podając swój mail zgadzasz się na wysłanie materiałów edukacyjnych w postaci darmowego szkolenia wiedzowego oraz wyrażasz zgodę abyśmy mogli wysyłać Tobie ważne informacje o promocjach, darmowych materiałach edukacyjnych, artykułach experckich. Posiadasz także prawo do wypisania (bycia zapomnianym).

Tylko dla chętnych osób, jest możliwość zdania egzaminu i otrzymania dokumentów potwierdzających dobycie szkolenia (dodatkowo płatne).

Powodzenia. I pamiętaj: wytrwałość oraz profesjonalizm będą nagrodzone. Planowanie kariery zawodowej to stawianie celów, ciężka praca. Działając w ten sposób odczujesz spełnienie, obojętnie, o jakiej branży myślisz.

Darmowe szkolenia i filmy Video

Darmowe kursy online

Osiągasz sukces w danej dziedzinie i… uważasz, że już czas na przystanek? To nie jest mentalność zwycięzców. Przykład wielu sportowców czy przedsiębiorców pokazuje, że nawet jeżeli zdobyło się największe laury, zawsze warto ruszyć w dalszą podróż. Jasne, każdy musi odpocząć, zweryfikować podejście do wartości, nacieszyć się swoimi pięcioma minutami. Ale jeżeli chcesz odczuwać nieustanny progres, czeka Cię kolejna ekspedycja, jeszcze trudniejsza, w jeszcze wyższe, mniej dostępne rejony.