Darmowy kurs kosmetyczny online

4.9/5 - (25 votes)
makupfre-min

Podziel się postem

Kar-Group zaprasza na darmowy kurs kosmetyczny, dzięki któremu w szybkim tempie przyswoisz wiele interesujących i przydatnych faktów. Sprawdź, czego możesz się dowiedzieć poświęcając wolną chwilę na bezpłatne szkolenie online w formie video.

Bezpłatny kurs kosmetyczny online

Darmowy materiał dydaktyczny przygotowany przez Justynę Pakułę specjalnie dla Akademii Kar-Group jest dostępny w formie video. Firmy możesz oglądać w dowolnym momencie, dla własnej wygody wstrzymując czy powtarzając odtwarzanie. Notuj, inspiruj się i poszerzaj wiedzę na temat podstaw kosmetyki.

Poniżej wskazujemy najważniejsze obszary materiału dydaktycznego, do którego dostęp jest całkowicie darmowy.

darmowy kurs kosmetyczny

Skąd się biorą problemy skórne?

Wiele osób boryka się z problemami z cerą, nie do końca jednak wiedząc, co jest ich przyczyną. Tymczasem to właśnie prawidłowa identyfikacja źródła problemów skórnych powinna być podstawą przy szukaniu skutecznego rozwiązania, np. w doborze kosmetyków czy leków.

Jak dobrać podkład do twarzy?

Optymalny wybór podkładu jest jednym z kluczowych elementów makijażu, zarówno na co dzień, jak i specjalne okazje. W kursie znajdziesz podpowiedź, czym się kierować.

Konturowanie twarzy – kurs kosmetyczny

Dzięki konturowaniu twarzy uzyskujemy widoczne efekty makijażu. Efekt światła i cienia podkreśla urodę i decyduje o ogólnym odbiorze oblicza. Opanowanie konturowania stanowi absolutną podstawę makijażu – zarówno domowego, jak i profesjonalnego.

Jak dbać o cerę na co dzień?

Stan Twojej cery jest zależny od wielu różnych czynników, nie tylko uwarunkowań genetycznych czy warunków pogodowych, ale również stosowanych kosmetyków i środków czy diety. W kursie znajduje się podpowiedź, jak w codziennym życiu dbać o wygląd i zdrowie skóry. Są to bardzo konkretne podpowiedzi, które warto wcielić w życie niezależnie od wieku.

Błędy w makijażu – kurs kosmetyczny

Częścią kursu video jest też materiał poświęcony najczęstszym błędom popełnianym w trakcie wykonywania makijażu. Dzięki temu dowiesz się, z czego wynikają pomyłki, a przede wszystkim – jak je wyeliminować, by uzyskiwać znacznie lepszy efekt końcowy.

Jak zostać makijażystką?

Być może to właśnie ten fragment darmowego kursu wzbudzi Twoje największe zainteresowanie. Prowadząca kurs tłumaczy bowiem, jak zostać makijażystką, co jest najważniejsze w tym zawodzie, jak wygląda od kulis, na co należy się przygotować. To wyjątkowa okazja, aby usłyszeć przydatne porady od osoby z branży, doskonale znającej realia oraz drogę do zostania zawodową makijażystką. Z kolei w innym darmowym kursie online znajdziesz podpowiedzi jak pozyskać klienta – poradnik jak pozyskać Klienta

Darmowy kurs kosmetyczny – jak otrzymać dostęp?

Darmowy kurs kosmetyczny jest dostępny dla wszystkich chętnych uczestników. Wystarczy wejść na stronę https://kurskosmetyczny.gr8.com/ oraz podać swój e-mail, by zapisać się do newslettera. Newsletter gwarantuje dostęp do najświeższych informacji na temat oferty Akademii Kar-Group oraz dodatkowych materiałów dydaktycznych. W każdej chwili możesz z niego zrezygnować. Podsumowując ten wątek: wystarczy nam Twój adres e-mail, aby przesłać dostęp do bezpłatnego szkolenia kosmetycznego w formie video.

Kurs kosmetyczny Justyny Pakuły

Bezpłatny kurs kosmetyczny online Kar-Group został przygotowany przez Justynę Pakułę. Oto najważniejsze informacje na temat prowadzącej szkolenie video:

  • właścicielka firmy Prettiest Face z Gdyni,
  • specjalizuje się w badaniach skóry i układaniu specjalistycznych programów na bazie kosmetyków naturalnych,
  • mobilna makijażystka okolicznościowa,
  • absolwentka Biologii Sądowej oraz Biologii na Wydziale Nauk o Środowisku Uniwersytetu Gdańskiego.

Właściwa specjalistka na właściwym miejscu. W Kar-Group stawiamy na współpracę z prawdziwymi fachowcami, dlatego za szkolenia odpowiadają praktycy z doświadczeniem i kwalifikacjami do przekazywania praktycznej wiedzy i ciekawych porad.

Podsumowanie

Jak widzisz, wystarczy zapisać się do newslettera Kar-Group, aby otrzymać dostęp do wyjątkowego kursu kosmetycznego – idealnego, aby uporządkować podstawową wiedzę i poznać nieznane wcześniej fakty oraz porady. Zapraszamy w sposób szczególny kursantki i kursantów szukających praktycznych wskazówek na temat wykonywania makijażu oraz pielęgnacji cery.

4.9/5 - (25 votes)

Odkryj więcej