Bezpłatne kursy

Wybierz szkolenie dla siebie

MAMY DLA CIEBIE COŚ NIEZWYKŁEGO

KURSY I PORADNIKI

Kurs administracja publiczna i samorządowa
0.00 PLN - online

Kurs administracja publiczna i samorządowa

Szkolenie dla wszystkich osób zainteresowanych tematem administracji i procesów administracyjnych. Szkolenie dla kadry administracyjnej ale i osób które chciały by pracować w administracji.

Jak i gdzie pozyskać Klienta ?​
0.00 PLN - online

Jak i gdzie pozyskać Klienta ?

Jak znaleźć Klienta ? Na to pytanie odpowiadamy w tym szkoleniu. Wiele opisów, praktycznych przykładów i pomysłów na pozyskanie nowych Klientów. Prezentujemy wiele płatnych i bezpłatnych technik.

Kurs Marketing i Reklama​
0.00 PLN - online

Kurs marketing i reklama

To szkolenie skierowane jest do osób zajmujących lub interesujących się reklamą. Wiele bardzo ciekawych materiałów video w których pokażemy jak dobrze zajmować się marketingiem internetowym ale także stacjonarnym.

Jak być dobrym rodzicem? Poradnik + Test​
0.00 PLN - online

Jak być dobrym rodzicem? Poradnik + Test

Materiał poradnikowy dla każdego rodzica. O tym jak ważne i trudne  jest wychowanie odpowiedzialnego człowieka i o tym jakie stosować zasady aby tego dokonać, tego dowiesz się na tym szkoleniu.

Poradnik dietetyczny​
0.00 PLN - online

Poradnik dietetyczny

Ze szkolenia powinni skorzystać zainteresowani dietą, suplementacją ale także po prostu zdrowym trybem życia. Szkolenie prowadzi profesjonalny dietetyk w którym dowiesz się wiele ważnych rzeczy które mogą zmienić Twoje nawyki żywieniowe.

Psychologia psa
0.00 PLN - online

Psychologia psa

To szkolenie przygotowaliśmy nie tylko dla właścicieli psów  ale także trenerów i instruktorów. Kurs w formie opisowej i video prowadzi technik weterynarii. Przyda się każdemu kto jest zainteresowany zrozumieniem psychologii ale także behawioryzmu naszych czteronożnych przyjaciół.

Jak schudnąć
0.00 PLN - online

Jak schudnąć – poradnik video

Szkolenie dla każdego kto chce być zdrowym i zdrowo wyglądać. Kurs prowadzi dietetyk, który opowiada w formie materiałów video o tym jak zdrowo schudnąć i bez efektu jojo. Kurs dla amatorów i profesjonalistów każdy znajdzie tu coś dla siebie.

KURSY ROZWOJU OSOBISTEGO

Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej​
0.00 PLN - online

Rozmowa kwalifikacyjna

Jak dobrze wypaść przed pracodawcą na rozmowie kwalifikacyjnej ? Co warto powiedzieć a o czym mówić nie warto. Wszystkie te tematy omawiamy w szkoleniu o rozmowie kwalifikacyjnej. Krótki ale praktyczny kurs z przydatnymi wskazówkami i poradami.

Wywieranie wpływu na ludzi​
0.00 PLN - online

Wywieranie wpływu na ludzi

Jak prowadzić skuteczną perswazję i odnosić sukcesy podczas rozmów ? Jak spowodować aby nas słuchano i respektowano nasze zdanie ? Na te ale i szereg innych pytań odpowiadamy w szkolenie wywieranie wpływu na ludzi – skorzystaj z tej wiedzy już teraz.

Budowanie pewności siebie​
0.00 PLN - online

Budowanie pewności siebie

Jak mieć pewność tego co się robi i tego co się mówi ? Jak być pewnym siebie w sposób naturalny ? Jak mieć te cechy które pomagają w codzienny życiu i w stosunkach z innymi ludźmi. Tego dowiesz się w tym szkolenie o budowaniu pewności siebie.

Jak rozwiązywać konflikty?​
0.00 PLN - online

Jak rozwiązywać konflikty?

Jak unikać konfliktowych sytuacji a także jak umiejętnie z nich wychodzić. Szkolenie o tym jak skutecznie unikać i kontrolować zarządzanie konfliktami. Kurs przeznaczony dla każdej osoby które chce umieć sobie radzić w sytuacjach sporu.

Jak się motywować ?​
0.00 PLN - online

Jak się motywować ?

O tym jak ważna jest motywacja która daje nam siły do działania wiemy wszyscy. Natomiast w tym szkoleniu mówimy o tym skąd brać źródła motywacji do codziennych zajęć prywatnych i zawodowych. W czym szukać motywacji i jak dbać o jej odpowiedni poziom o tym dowiesz się w tym szkoleniu.

Kurs kosmetyczny video​
0.00 PLN - online

Kurs kosmetyczny

Szkolenie o kosmetologii poprowadzi osoba z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Materiały szkoleniowe przekażemy w formie opisowej ale w większości w formie materiałów video. Kurs dla amatorów ale także profesjonalistów.

SZKOLENIA SPORTOWE I TRENERSKIE

Kurs Trener Personalny​
0.00 PLN - online

Kurs Trener Personalny

Szkolenie dla osób zainteresowane sportem i treningiem personalnym. Szkolenie prowadzi kilku trenerów w formie licznych materiałów video. Skorzystaj z wiedzy treningowej, motorycznej i dietetycznej w tym jednym szkoleniu. Już teraz zapisz się i skorzystaj w wiedzy.

Kurs Instruktor Biegania​
0.00 PLN - online

Kurs Instruktor Biegania

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy są zainteresowani sportem i bieganiem. Bogaty materiał ogólnorozwojowy z kilku dziedzin sportu jak motoryka, dietetyka i trening siłowy. Szkolenie w formie opisowej i licznych materiałów video.

Kurs Instruktor Fitness​
0.00 PLN - online

Kurs Instruktor Fitness

Ze szkolenia powinny skorzystać osoby zainteresowane sportowym trybem życia a w szczególności treningiem fitness. Szkolenie dla amatorów i profesjonalistów. Kurs z materiałami video prowadzonymi prze kilku trenerów i instruktorów dodatkowo uzupełnione w materiały opisowe.

JAK SIĘ ZAPISAĆ

1. kliknij na wybrane szkolenie i pozostaw mail pod który wyślemy kurs

2. na maila otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zapisu (kliknij)

3. w ciągu 2 minut uczestniczysz w szkoleniu.

Podając swój mail zgadzasz się na wysłanie materiałów edukacyjnych w postaci darmowego szkolenia wiedzowego oraz wyrażasz zgodę abyśmy mogli wysyłać Tobie ważne informacje o promocjach, darmowych materiałach edukacyjnych, artykułach experckich. Posiadasz także prawo do wypisania (bycia zapomnianym). Tylko dla chętnych osób, jest możliwość zdania egzaminu i otrzymania dokumentów potwierdzających dobycie szkolenia (dodatkowo płatne).

Nauka, która się opłaca

Osiągasz sukces w danej dziedzinie i… uważasz, że już czas na przystanek? To nie jest mentalność zwycięzców. Przykład wielu sportowców czy przedsiębiorców pokazuje, że nawet jeżeli zdobyło się największe laury, zawsze warto ruszyć w dalszą podróż. Jasne, każdy musi odpocząć, zweryfikować podejście do wartości, nacieszyć się swoimi pięcioma minutami. Ale jeżeli chcesz odczuwać nieustanny progres, czeka Cię kolejna ekspedycja, jeszcze trudniejsza, w jeszcze wyższe, mniej dostępne rejony.  Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych darmowych szkoleń. To fakt – udział w kursie nie kosztuje ani złotówki! Wystarczy podać e-mail, by otrzymać dostęp do platformy e-learningowej. Jedyny koszt ponosisz w przypadku, jeśli interesują Cię te same szkolenia, ale z możliwością podejścia do egzaminu i otrzymaniem certyfikatu ukończenia. Ale skoro zależy Ci tylko na poszerzeniu wiedzy, nie musisz zaglądać do portfela.

Opinie naszych klientów

Marcin Woźniak
Marcin Woźniak
2022-02-28
polecam
Beata Wieczorek
Beata Wieczorek
2022-02-24
Wszystkim polecam kurs . Bezcenna wiedza, miła i profesjonalna obsługa.
Renata Karasińska
Renata Karasińska
2022-01-25
uczestniczyłam w kursie z podstaw cukiernictwa, wiele przydatnych informacji, jestem bardzo zadowolona
dk. Mariusz Wrzesiński
dk. Mariusz Wrzesiński
2022-01-23
Jestem naprawdę bardzo zadowolony z kursu i samego szkolenia. Dużo dobrej wiedzy i naprawdę wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.
Paweł Kozowicz
Paweł Kozowicz
2022-01-21
bardzo dobra firma.
SOUS Gdansk
SOUS Gdansk
2022-01-15
Bardzo polecam tą firmę i jej kursy.
Woy
Woy
2022-01-15
Bardzo dobry kontakt z firmą.Ciekawe i przydatne materiały do nauki.Polecam wszystkim którzy chcą skorzystać z tej formy nauki.
Ania K.
Ania K.
2022-01-12
Można uzyskać dużo wiedzy za małe pieniądze.
Adam Mielczarek Mielczarek
Adam Mielczarek Mielczarek
2022-01-03
Bardzo dobra firma!Świetny kontakt!???
Daniela Mysiorek
Daniela Mysiorek
2021-09-18
Polecam wszystkim którzy chcą skorzystać z usług firmy.Egzamin zdany za pierwszym razem.Kontakt z firmą bardzo dobry