Aktualne szkolenia online | Kar-Group

TAK

Materiały PDF

TAK

Filmy

14 DNI

Gwarancja zwrotu

60 h

Czas trwania

TAK

Certyfikat

Oferta KarGroup

Aktualne kursy i ceny

Kurs kucharski online

Kurs kucharski

Kurs pomaga uzyskać wiedzę i umiejętności potrzebne na stanowiskach kucharskich w małej gastronomii jak i w dużych przedsiębiorstwach gastronomicznych.

#Kurs kucharski​

Menadżer hotlerastwa

Szkolenie skierowane jest do właścicieli i menedżerów obiektów hotelarskich ale również pracowników sektora publicznego, samorządu branżowego, odpowiedzialnych za rozwój i promocję turystyki.

#Menadżer hotlerastwa​

Kurs mechanika samochodowa online

Mechanika samochodowa

Kurs mechanika samochodowego przeznaczony jest głownie dla początkujących ale i dla osób które chcą usystematyzować swoją wiedzę oraz zdobyć potwierdzenie umiejętności.

#Mechanika samochodowa​

Kurs ogrodniczy online

Kurs ogrodniczy

Kurs dla osób chcących poznać tajniki ogrodnictwa w zakresie zakładania ogrodów i terenów zielonych. Przedstawiamy możliwości zagospodarowania terenów, a także techniki sadownictwa i pielęgnacji roślin.

#Kurs ogrodniczy​

Kurs majster budowlany online

Majster budowlany

Kurs pomoże zdobyć wiedzę do wykonywania pracy. Szkolenie skierowane dla osób chcących kształcić się w zakresie pracy budowlanej i w budownictwie. Kurs pomoże zdobyć wiedzę i podstawowe kompetencje do wykonywania pracy.

#Majster budowlany​

Kurs dekoracja przestrzeni online

Dekoracja przestrzeni

Na kursie odnajdą się zarówno osoby, które chciałby poszerzyć dotychczasową wiedzę jak i również osoby bez wcześniejszego doświadczenia. Kurs skierowany jest do fascynatów  pięknych wnętrz, przestrzeni.

#Dekoracja przestrzeni​

Kurs animator czasu wolnego online

Animator czasu wolnego

Głównym założeniem kursu jest przygotowanie uczestników do pracy w charakterze Animatora czasu wolnego. Uczestnicy zdobędą wiedzę, która umożliwi im podjęcie współpracy z biurami podróży w zakresie animacji.

#Animator czasu wolnego​

Kurs animator kultury online

Animator kultury

Animator to praca która polega nie na prowadzeniu zajęć dydaktycznych, organizacji imprez okolicznościowych, czy konkursów, przeglądów, koncertów, wystaw, zawodów czy pokazów.

#Animator kultury​

Kurs pewności siebie online

Budowanie pewności siebie

Szkolenie pomaga podnieść pewność siebie oraz pokazuje jak zachowywać się w trudnych sytuacjach. Kurs ma na celu pomóc funkcjonowanie w grupie i skuteczne poruszanie się w interakcjach społecznych.

#Budowanie pewności siebie​

Farbowanie i koloryzacja włosów

Kurs farbowania i koloryzacji włosów przygotowuje pod kątem wiedzy a także może pomóc przy pracy w salonie kosmetycznym. Szkolenie pomocne dla osób chcących uzyskać certyfikat ukończenia szkolenia. Kurs pomaga także przy założeniu własnej działalności gospodarczej.

#Farbowanie i koloryzacja włosów​

Kurs konsultant żywieniowy online

Konsultant żywieniowy

Kurs pomaga uzyskać wiedzę w zakresie żywienia i odżywiania. Szkolenia dla osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem. A także osób które planują rozpoczęcie kariery w tej dziedzinie wiedzy.

#Konsultant żywieniowy​

Kurs barmański online

Kurs barmański

Kurs barmański online pomocny jest dla osób zajmujących się pracą w lokalach gastronomicznych w szczególności dla osób pracujących „za barem” zajmujących się serwowaniem alkoholi.

#Kurs barmański​

Kurs cukierniczy

Zdobędziesz wiedzę o ciastkarniach, zakładach gastronomicznych, firmach wytwarzających  artykuły cukiernicze lub przedsiębiorstwach gastronomiczno-hotelarskich. Szkolenie ułatwi także otworzenie własnej działalności gospodarczej.

#Kurs cukierniczy​

Kurs kelnerski

Dla osób które zainteresowane są doskonaleniem wiedzy i umiejętności wykonywania czynności w zakresie organizacji i techniki obsługi konsumenta, kompleksowej obsługi imprez, przyjęć, bankietów.

#Kurs kelnerski​

Kurs kosmetyczny online

Kurs kosmetyczny

Kurs kosmetyczny przygotowuje pod kątem pracy w salonie kosmetycznym. Pomagamy przygotować do wykonywania podstawowych zabiegów kosmetycznych.

 

#Kurs kosmetyczny​

Kurs kreatywny nauczyciel online

Kurs kreatywnego nauczyciela

Kurs skierowany jest do nauczycieli wszystkich typów oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką w edukacji oraz poznaniem i rozwojem własnego potencjału edukacyjnego. Na szkoleniu zdobędziesz wiedzę o wybranych metodach na organizację kształcenia w pracy na co dzień.

#Kurs kreatywnego nauczyciela​

Kurs makijażu online

Kurs makjażu

Kurs pomaga uzyskać wiedzę w zakresie makijażu i pielęgnacji cery. Szkolenie pomoże podjąć pracę w salonach makijażu i kosmetycznych.

#Kurs makjażu​

Kurs pilot wycieczek online

Kurs pilot wycieczek

Kurs przygotowuje do wykonywania pracy w charakterze Pilota wycieczek. Kursanci zdobędą wiedzę, która umożliwi podjęcie współpracy z biurami podróży w zakresie pilotowania wycieczek zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

#Kurs pilot wycieczek​

Kurs mediacje online

Kurs skuteczne mediacje

Kurs skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką mediacji. W szkoleniu poznasz cechy oraz umiejętności, które powinien posiadać dobry mediator. Otrzymasz także certyfikat ukończenia szkolenia od firmy szkoleniowej Kar-Group.

#Kurs skuteczne mediacje​

Kurs menedżer gastronomii online

Menedżer gastronomii

Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy w zakresie profesjonalnego i efektywnego zarządzania w gastronomii. Kurs pomoże w zaplanowaniu właściwej kampanii reklamowej oraz pomoże w założeniu własnego punktu z gastronomią.

#Menedżer gastronomii​

Kurs ochrona środowiska online

Ochrona środowiska

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy są zainteresowani podnoszeniem wiedzy i umiejętności w zakresie ochrony środowiska.

#Ochrona środowiska​

Kurs opieka niepełnosprawnych online

Opieka osób niepełnosprawnych i starszych

Kursanci podczas trwania  kursu opiekuna zdobywają wiedzę z zakresu opieki i pielęgnacji.

#Opieka osób niepełnosprawnych

Kurs opiekun zwierząt domowych online

Opiekun zwierząt domowych

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy są zainteresowani zrozumieniem zachowania i psychiki psów, kotów, królików, papużek i chomików. Kurs skierowany jest dla właścicieli psów którzy chcą lepiej zrozumieć swojego pupila i jego psychologię.

#Opiekun zwierząt domowych​

Kurs pomoc hotelowa online

Pomoc domowa/hotelowa

Po ukończeniu szkolenia posiądziesz wiedzę z zawodu pomocy hotelowej, obsługi czystości zarówno w małym pensjonacie  jak i w dużych przedsiębiorstwach czy hotelach czy  prywatnej pomocy domowej.

#Pomoc domowa/hotelowa​

Projektowanie ogrodów

Kurs dla osób chcących poznać tajniki projektowania ogrodów. Wiedza z zakresu metod projektowania i tworzenia kompozycji przestrzeni ogrodowej. Kurs skierowany jest dla osób chcących uzyskać konkretną wiedzę a także dla miłośników ogrodnictwa.

#Projektowanie ogrodów​

Kurs psychologia społeczna online

Psychologia społeczna i wywieranie wpływu

Szkolenie, skierowane do osób które chcą wpływać na innych sprawnie używając metod perswazji, jak i dla tych, którzy pragną obronić się przed manipulacją. Głównym celem szkolenia jest przygotowanie liderów, kadry kierowniczej, menedżerów oraz kandydatów na liderów jak też wszystkich, którzy w swojej pracy stykają się z pracą w grupie do tworzenia skutecznego i efektywnego wizerunku.

#Psychologia społeczna

Rehabilitacja ruchowa i elementy fizjoterapii

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy są zainteresowani podnoszeniem wiedzy i umiejętności w zakresie rehabilitacji ruchowej i fizjoterapii.

#Rehabilitacja ruchowa

Kurs serwisant komputerowy online

Serwisant komputerowy

Szkolenie kierowane jest do wszystkich pełniących kierownice stanowiska oraz osób chcących założyć własnym biznes. Kurs pomoże odpowiedzieć na wiele pytań oraz da konkretne wskazówki jak zacząć, kontrolować i prowadzić skutecznie biznes.

#Serwisant komputerowy​

Kurs agroturystyka online

Specjalista agroturystyki

Kurs dla osób chcących poznać tajniki agroturystyki. Głównym celem szkolenia jest przekazanie podstawowej wiedzy o możliwościach rozwoju turystyki wiejskiej. Szkolenie pomoże prowadzić własną działalność i gospodarstwo agroturystyczne.

#Specjalista agroturystyki​

Kurs budowlany online

Specjalista budownictwa

Kurs pomoże zdobyć wiedzę i podstawową wiedzę do wykonywania pracy w firmach o charakterze: wykończenia wnętrz, ocieplenia, sucha zabudowa. Szkolenie skierowane dla osób chcących kształcić się w zakresie pracy budowlanej i w budownictwie.

#Specjalista budownictwa​

Kurs cyberbezpieczeństwa online

Specjalista cyberbezpieczeństwa

Szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa, opisuje największe zagrożenia cyber ataków oraz sposoby zabezpieczania się przed nimi. Szkolenie polecamy szczególnie: właścicielom firm, którzy chcą powiększyć swoją wiedzę w zakresie cyberbezpieczeństwa.

#Specjalista cyberbezpieczeństwa​

Specjalista ds stylizacji ogrodów

Kurs skierowany jest dla osób chcących uzyskać konkretną wiedzę a także dla miłośników ogrodnictwa. Po ukończeniu szkolenia można pracować w ogrodniczych przedsiębiorstwach produkcyjno-usługowych.

#Specjalista ds stylizacji ogrodów​

Specjalista ds turystyki

Szkolenie skierowane jest do właścicieli i menedżerów biur podróży i obiektów hotelarskich, ale również pracowników sektora publicznego, administracji, odpowiedzialnych za rozwój i promocję turystyki.

#Specjalista ds turystyki​

Kurs mechaniki samochodowej online

Specjalista mechaniki samochodowej

Szkolenie skierowane do osób zajmujących się mechaniką samochodową, kurs pomocny szczególnie w celu podniesienie wiedzy do pracy.

#Specjalista mechaniki samochodowej​

Kurs szef kuchni online

Szef kuchni

Kurs pomaga uzyskać wiedzę i umiejętności potrzebne na stanowiskach kucharskich w małej gastronomii jak i w dużych przedsiębiorstwach gastronomicznych.

#Szef kuchni​

Kurs logistyka i zarządzanie online

Zarządzanie i logistyka

Kurs pozwala zdobyć wiedzę w zakresie sektora logistyki i zarządzania, pracy w biurach sprzedaży, biurach obsługi klienta, działy spedycyjne. Szkolenie skierowane w osób zarządzających firmami spedycyjnymi i transportowymi, kierowników, oraz osób odpowiedzialnych za planowanie.

#Zarządzanie i logistyka​

Kurs zarządzanie magazynem online

Zarządzanie magazynem

Kurs skierowany do osób, które pracują na stanowisku magazyniera, lub chcą poszerzyć  wiedzę. Szkolenie dla początkujących, chcących zapoznać się ze specyfiką pracy ale także dla osób chętnych uzyskać certyfikat ukończenia szkolenia.

#Zarządzanie magazynem​

Zarządzanie w rolnictwie

Szkolenie przeznaczone dla osób zainteresowanych rolnictwem i rozwojem gospodarczym. Kurs dla osób chcących nabyć wiedzę w zakresie: nowoczesnych form gospodarowania, opłacalnych dziedzin inwestycji w rolnictwie.

#Zarządzanie w rolnictwie​